Hakkımızda

KEREMPLAST, kablo, ayakkabı tabanı, fitil, medikal ve hortum sektörleri başta olmak üzere, extrüder ve enjeksiyon uygulamasıyla uretim yapan tüm sektörlere hizmet vermektedir. Bu maksat ile 2006 yılında İstanbul'da kurulan KEREMPLAST, başarılı üretim ve kaliteli hizmet anlayışıyla sürekli gelişmiş ve büyümüş, yürüttüğü bu başarılı çalışmalar neticesinde sektörde hak ettiği yeri almıştır. KEREMPLAST, coğrafi konumu itibariyle, ihracat ve ithalat nakliyelerinde, son derece avanatajlı bir konumdadır.

Kendi bünyesinde, ürün geliştirme ve arge hizmetlerini uzman danışmanlar eşliğinde sürdüren işletmemiz, üsrekli yeni kullanım alanlarına yönelik ürünler sunmaktadır. Müşterilerimiz ile partner ilişkisi yürüten işletmemiz, yeni yatırımlar ile kapasitesini 2013 yılında yıllık 30.000 tona çıkarmıştır.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi temel ilke edinmiş KEREMPLAST, her biri kendi alanında uzman kadrosuyla, teknolojik gelişmeleri takip eden ve sürekli gelişen bir işletme olarak, ilk gün hassasiyetiyle çalışmalarına devam etmektedir.

YETKİLİ

İlknur TÜRKEN (Muhasebe)

Çetin GÜVEN (Dış Ticaret)