TR

Hakkımızda

Kurumsal

İlkelerimiz*

Sürdürülebilir kalite için temel ilkelerimiz.

Çözüm Odaklılık

Çözüm Odaklılık

Kurulduğu günden bu yana çeşitli PVC granül çözümleri geliştiren Keremplast, özel talepleri karşılayabilen çok yönlü düşünebilme ve hızlı aksiyon alabilme becerisine sahiptir.

Creativeness

Yaratıcılık

İşin kimyasını biliyoruz. Üretim prosesinizde ihtiyacınız olan en doğru granülü, size özel formüller ile AR-GE merkezimizde geliştiriyoruz.

İnovasyon

İnovasyon

Güncel üretim teknolojilerini takip eden tam donanımlı tesislerimizde ürün kalitesini titizlikle koruyor, standartlarımızı her gün daha da ileri taşıyoruz.

Yaklaşık çeyrek asırlık teknik birikime sahip Keremplast:

Keremplast ailesi olarak, PVC granülleri sürdürülebilir kalitede üretmeye devam ediyoruz. PVC granüllerin üretiminde yıllardır beraber çalıştığımız iş ortaklarımızla istikrarlı ürün kalitesini sürdürüyoruz. Bu granülleri üretirken, ürünlerimizin tamamının REACH ve RoHS regülasyonlarına uygunluğunu KP-LAB’de testlere tabi tutuyor, ürünlerimizi en hızlı şekilde kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Keremplast olarak, 2006 yılında sektörel ihtiyaçlarınızı karşılamak için yola çıktık. Bu ihtiyaçları karşılarken en büyük önceliklerimiz üretim yaparken doğaya saygılı olmak, üretimi ve ürünlerimizi geliştirmek oldu. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri odaklı çalışmalarımızla sektörde her zaman ön sıralarda yer almayı başardık. Üretim ve sürdürülebilir ürün gücümüzü uzman ekibimizden alıyor, yıllardır beraber çalıştığımız tedarikçilerimizin verdiği güvenle Türkiye’yi plastik üretiminde geleceğe hazırlıyoruz.

Ürün kalitenizi arttırmanın yollarını mı arıyorsunuz?

PVC granüller’ de değişmeyen ürün kalitesiyle, çözüm ortağımız olmak ister misiniz? Alanında uzman kadromuzun danışmanlığıyla Keremplast’ın çözüm ortağı olmak için hemen bize ulaşın.

Uzmana danış