TR

Medikal Uyumlu PVC Granüller

Medikal PVC granüller, enjeksiyon ve ekstrüzyon proseslerine uygundurlar. ISO 13484 standartlarına uygun şekilde şekilde üretilirler. Medikal granüller doğrudan insan vücuduna temas ettiği için titizlikle formüle edilirler.

Medikal Uyumlu Oksijen Maskeleri

Oksijen maskeleri için kullanılan Medikal Uyumlu Granüller: laboratuvar, ameliyathane ve ya acil müdehale gerektiren bir çok durumda kullanılır, Medikal Uyumlu Granüller insan vücuduna temas ettiği için titizlikle formüle edilirler.

Medikal Uyumlu Hortumlar

Hortumlar için kullanılan medikal uyumlu granüller: laboratuvar, ameliyathane ve ya muayenehanelerde kullanılır. Bu sebeple Medikal Uyumlu Hortumlar için Granüller doğrudan insan vücuduna temas ettiği için titizlikle formüle edilirler.

Top Used Areas of*

Medikal Uyumlu PVC Granüller

Genel Uygulama ve Kontrol Testleri

 1. Yoğunluk
 2. Sertlik (Shore A ve D)
 3. Kopma
 4. Akışkanlık
 5. Uzama
 6. Katkı Miktarı
 7. Yaşlandırma
 8. Nem Tutma
 9. Kütle Kaybı
 10. Oksijen İndeksi (LOI)
 11. Termal Stabilite
Süreç Şeması*

Doğru süreci nasıl yönetiyoruz?

Yüksek kalitede malzemeler kullanarak en kaliteli PVC granüllerin üretimini yapıyoruz. Sürdürülebilir kaliteye ulaşmak için gücünü çeyrek asırlık deneyiminden alan KP-LAB' da kalite kontrol ve Ar-Ge süreçlerini titizlikle uyguluyoruz. Ürünleri talep edilen fiziksel özelliklerde ürettikten sonra hasarsız şekilde teslim etmek için lojistik sürecini başlatıyoruz.

Test Etme

Numuneleme

Talebinize uygun geliştirilen PVC granülleri, 20 kg ‘dan başlayan numuneler sayesinde işleme prosesinize uygunluğunu test edebilirsiniz.

Prototipleme

Planlama

%100 müşteri memnuniyeti sağlamak için hızlı ve etkin bir üretim planlaması yapıyoruz. Sipariş telebinizi en kısa zamanda koordine ediyoruz.

Üretim

Ambalajlama

PVC Granüller, üretim programınıza uygun paketleme seçeneklerine sahiptir. Siparişler ihtiyacınıza göre Big Bag ve ya çuvallarda ambalajlanır.

Lojistik

Lojistik

İş modelinize en uygun lojistik planlamayı sizinle koordineli şekilde planlıyoruz. Otomasyon üretimimiz sayenizde siparişinizi mümkün olan en hızlı sürede teslim ediyoruz.

Numune Talebi Oluşturun

Üretim prosesiniz için benzersiz bir formüle mi ihtiyacınız var?

KP-LAB kapsamında ihtiyaçlarınızı bir adım öteye taşımak için her zaman hazırız, teknik detaylar için bizimle iletişime geçin.

Daha fazla