TR

(PVCU) Sert PVC Granüller

Sert PVC granüller (Shore D) vasfına sahiptir. Ekstrüzyon ve enjeksiyon proseslerine uygun granüller; pencere profilleri, altyapı boruları, boru bağlantı elemanları ve çeşitli lambri ürünleri başta olmak üzere onlarca çeşit üründe kullanılabilir.

Profiller

Kapı, pencere ve sürgü sistemleri gibi onlarca farklı sektörde kullanılan profiller üretildiği granülün katkı miktarlarıyla çeşitli fiziksel özelliklere sahip olurlar. Granüller sert profillere UV-dayanımı, köşelerden kolay kaynama gibi özellikler kazandırır.

Borular

Su sulama sistemlerinde kullanılan dren boruları çeşitli PVC granüllerden imal edilebilir. Drenaj boruları olarak da bilinen borular dren borular doğru hammadde tercihi ile yüksek basınç seviyelerinde iyi performans gösterir.

Boru Bağlantı Elemanları

Su sulama sistemlerinde kullanılan dren boruların bağlantı elemanları çeşitli PVC granüllerden imal edilebilir. Boru bağlantı elemanları doğru hammadde tercihi ile yüksek basınç seviyelerinde iyi performans gösterir.

Lambriler

Top Used Areas of*

(PVCU) Sert PVC Granüller

Genel Uygulama ve Kontrol Testleri

 1. Yoğunluk
 2. Sertlik (Shore D)
 3. Kopma
 4. Akışkanlık
 5. Uzama
 6. Katkı Miktarı
 7. Yaşlandırma
 8. Nem Tutma
 9. Kütle Kaybı
 10. Oksijen İndeksi (LOI)
 11. Termal Stabilite
Süreç Şeması*

Doğru süreci nasıl yönetiyoruz?

Yüksek kalitede malzemeler kullanarak en kaliteli PVC granüllerin üretimini yapıyoruz. Sürdürülebilir kaliteye ulaşmak için gücünü çeyrek asırlık deneyiminden alan KP-LAB' da kalite kontrol ve Ar-Ge süreçlerini titizlikle uyguluyoruz. Ürünleri talep edilen fiziksel özelliklerde ürettikten sonra hasarsız şekilde teslim etmek için lojistik sürecini başlatıyoruz.

Test Etme

Numuneleme

Talebinize uygun geliştirilen PVC granülleri, 20 kg ‘dan başlayan numuneler sayesinde işleme prosesinize uygunluğunu test edebilirsiniz.

Prototipleme

Planlama

%100 müşteri memnuniyeti sağlamak için hızlı ve etkin bir üretim planlaması yapıyoruz. Sipariş telebinizi en kısa zamanda koordine ediyoruz.

Üretim

Ambalajlama

PVC Granüller, üretim programınıza uygun paketleme seçeneklerine sahiptir. Siparişler ihtiyacınıza göre Big Bag ve ya çuvallarda ambalajlanır.

Lojistik

Lojistik

İş modelinize en uygun lojistik planlamayı sizinle koordineli şekilde planlıyoruz. Otomasyon üretimimiz sayenizde siparişinizi mümkün olan en hızlı sürede teslim ediyoruz.

Numune Talebi Oluşturun

Üretim prosesiniz için benzersiz bir formüle mi ihtiyacınız var?

KP-LAB kapsamında ihtiyaçlarınızı bir adım öteye taşımak için her zaman hazırız, teknik detaylar için bizimle iletişime geçin.

Daha fazla